Akbank Direkt Mobil Hesap İşletim Ücreti Kampanyası

Akbank Direkt Mobil Hesap İşletim Ücreti Kampanyası


Hemen kampanyaya kaydolun, Ekim – Kasım – Aralık aylarında Akbank Direkt Mobil’e girin, hesap işletim ücretiniz chip-para olarak geri dönsün.
31 Ekim 2015′e kadar “ÜCRETSİZ” yazıp 4425′e göndererek kampanyaya kaydolun.

Ekim – Kasım ve Aralık aylarında en az 1′er kez Akbank Direkt Mobil’e girin, yeni yılın ilk ayında hesap işletim ücretiniz değerinde chip-para kazanın. Dilediğiniz an bankacılık işlemlerinizi yapmak için Akbank Direkt Mobil’e giriş yapın. Akbank Direkt Mobil şifrenizi unuttuysanız üzülmeyin! “Şifre Al” butonundan yeni şifrenizi hemen alabilirsiniz.
Akbank Direkt’e ister müşteri numaranızla veya TC kimlik numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

Kampanya Şartları:
Kampanyaya sadece 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında kayıt olabilirsiniz.
Kampanyadan chip-para kazanabilmek için, Ekim ayında en az 1 kez, Kasım ayında en az 1 kez ve Aralık ayında en az 1 kez olmak üzere toplamda en az 3 kez Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmış olmanız gerekmektedir.
Kampanyadan sadece Akbank Direkt Mobil Bireysel’e müşteri numarası veya kredi kartı numarası ile giriş yapan müşteriler faydalanabileceklerdir.
Kampanyadan Akbank Direkt Mobil’e daha önceden giriş yapmış olan müşteriler de faydalanabileceklerdir.
Akbank Direkt Plus ve Akbank Direkt İşim paketine sahip müşterilerimiz de kampanya şartlarına uygun olduğu takdirde kampanyadan yararlanabilir.
Hesap işletim ücreti muafiyeti olan müşterilerimiz kampanyaya dahil olamayacaklardır.
Hesap işletim ücreti değerindeki chip-paralar Ocak 2016 içerisinde müşterilerimizin açık bulunan vadesiz mevduat hesaplarına iade edilecektir. Müşterimize ait açık vadesiz mevduat hesabı bulunamaması halinde, iade gerçekleştirilemeyecektir.
Kampanyaya müşteri numarası ile katılım alınmaktadır ve her müşterimiz kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
Kampanya sonucunda kazanılacak chip para tutarı Aralık 2015’te tahsil edilen 2015 2. Yarı hesap işletim ücreti tutarı kadar (maksimum 60 TL) olacaktır.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir