AKBİL BAŞVURUSU >İETT AKBİL BAŞVURUSU

İstanbul’da rahat ve ekonomik seyahat etmek istiyorsanız muhakkak cebinizde bir akbiliniz olmalıdır. Akbil almak kesinlikle bütçemize bir artıdır. Her araca bindiğimizde metrobüs hariç aktarma ücretlerinin indirimiyle de ayrıca kara geçebilirsiniz. Öyleyse Akbil nasıl çıkartılır veya alınır size anlatalım…

İETT nin resmi sayfasına girip, başvuru merkezlerini öğrenebilir ve birebir gidip belirlenen ücreti ödeyerek alabilirsiniz, ya da online başvuru yapıp seçmiş olduğunuz başvuru merkezlerinden birinden gidip alabilirsiniz.

Öğrenciler kurumsal başvuru yapabiliyor ve okullarından öğrenci adına paso ve akbilini alabiliyor. online başvuru ve online randevu ile de bilgilerinizi doldurup en yakın yerden hemen kendinize ait akbilinizi alabiliyorsunuz.

İETT AKBİL BAŞVURUSU
İlkönce iett genel müdürlüğünün ilan ettiği akbil ücretinin tutarını en yakın Vakıfbank şubesine havale ücreti ödemeden İBB hesabına yatırmanız gerekmektedir. Ondan sonra Paso İBB’nin internet üzerinden online başvuru formunu doldurmanız ve formda seçmiş olduğunuz başvuru merkezlerinden akbilinizi alacağınıza dair e-mail adresinize gelen bilgi ile başvurduğunuz yere nüfus cüzdanı, öğrenci belgenizi ve ödeme dekontunuzu götürüyorsunuz.

  • akbil bavurusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir