Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2014

Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2014

Amerikan Hastanesi Personel Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Amerikan Hastanesi personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Amerikan Hastanesi’nde çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Amerikan Hastanesi Personel Alımı yapıyor. Sizde Amerikan Hastanesi’nde çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Amerikan Hastanesi’nde çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Amerikan Hastanesi İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Amerikan Hastanesi Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.

Dünya çapında bir tıp merkezi

İstanbul’un önemli iş ve yerleşim merkezlerinden olan Nişantaşı semtinde 47.400 m2 bir alanda hizmet veren hastanenin toplam kapalı alanı 60.000 m2 olup, bu alanda; dahiliye, cerrahi, tanı ve rehabilitasyon servislerini içeren 38 ihtisas dalı bulunmaktadır.

Hastanede bulunan 541 uzman doktor ve onlara destek hizmeti sağlayan 1028 sağlık ve destek personeli ile günde 24 saat hizmet sunulmaktadır. Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Amerikan Hastanesi Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir