Anında Acil Kredi Talebi Olanlar

2014 yılında özellikle daha rahat yaşam amacıyla harcamalarımıza çok dadikkat etmeden borca giriyoruz ve acil kredi veya paraya ihtiyacımız oluyor iste size bu konudaki ana siteyi gösteriyorum

—> anında kredi

Site üzerinden En verimli bir biçimde faydalanabilmeniz için size bir takım kolay gezinme menüsü oluşturduk ki ihtiyaç ve taleplerinizi daha hızlı karşılayasınız diye.. Burada en çok kullanılan etiketler mevcut bakınız

1) acil paraya ihtiyacım var

2) acil nakite ihtiyacım var

3) borç kapatmak istiyorum

ŞİMDİ DİKKATLİCE DEVAM EDELİM

Bankalarda yapılandırmam olduğu için bankalar kredi vermiyor .Bunları kapatmak istiyorum.acil yarın akşam 5 e kadar 4000 liraya ihtiyacım var.Piyasaya olan taksitli borçlarım birikti.senet, faiz kabul ederim .Ayda 400 lira ödeyebilirim çok rahat bu borçtan kurtulabilirsem iyi olur..

Ben devlet memuruyum aylık 2000 tl yi geçmeyecek şekilde 90000 tl yada aylık 1000 tl yı geçmeyecek şekilde 50000 tl paraya ihtiyacım var bu para ile kredilerimi kapatmak istiyorum ileride taksit miktarını arttırabilirim mail adresine takılmayın gerçekten bu praya ihtiyacı olan bir memurum.

Antalya merkez de ikamet etmekteyim.13 yıldır düzenli
olarak çalışmaktayım ssk liyim.Kredi kartları mı kapatmak için 10000
liraya ihtiyacım var.6 ay vade ile geri dönüş ile 15000 lira ile ödeme
yapabilirim.

İnternette adresinizi gördüm.Bir çok kişi bu sekilde kredi cıkardığını söyleyip yüzde bilmem kaçla çıkarırız dediler..Ben yüzde 30 a bile razı oldum ama çıkaramadılar..Şu sorun var bu sorun var falan..Benim sorunum olmasa zaten maaşlı çalışanım gider normal yoldan cekerim değil mi?..Neden komisyon vereyim..Kuveyt türk bankasından problemliyim..Yaklaşık 8 yıl oldu..Avukat ne arayıp nede soruyor dosya ne durumda bilmiyorum.Şu anda 9 bin liraya ihtiyacım var.Çıkarabiliyorsanız çıkardığınız 7 veya 8 liranın üzeri sizin olsun.

BORÇ VE KREDİ TALEPLERİNİZ İÇİN

acilkredilazim@gmail.com   a ulaşınız.

“Eğer senetle ödeyebilirseniz yahut komisyonla ödeyebilirseniz yine bu mailden ulaşabilirsiniz. Bayanların kredi alması daha kolay olmaktadır. Çünkü bayanlar erkeklere göre daha güvenilir olmaktadırlar.”

Ben bir çek alacağımdan dolayı 7 kişiye icra takibi açtım(çek 10.000). ve haciz gönderdim. Adamların ilkine gidildi ve 15.000 tl lik tarımsal sulama ekipmanları (yeni-kullanılmamış) icra deposuna kaldırıldı. malzemeleri araştırdığımda piyasa değerlerinin 10.000 tl. civarında olduğunu öğrendim. Şimdi ise benim bunları sattıracak ne param var ne de zamanım. ben bu dosyayı icra dairesi ve noterden 6.000 tl ye temlik edip bu 15.000 lik alacağı devir etmek istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

15.000 Tl kadar paraya ihtiyacım var. Şu an 4 bankada borcum var. toplam borcum ise 60.000 TL. bankalara olan kredi başvuru sayım fazla. Birde daha önceden 6-7 ay boyunca 1 bankanın taksitini 1 ay gecikmeli ödüyordum ama onuda geçen gün yatırıdım.İnşallah bundan sonra taksitlerimi düzenli ödeyeceğim. Avukatlık veya icralık herhangi bir durumum yok.

BORÇ VE KREDİ TALEPLERİNİZ İÇİN

acilkredilazim@gmail.com   a ulaşınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir