Aramızda Kalsın Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Aramızda Kalsın Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Aramızda Kalsın Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Aramızda Kalsın dizisi ne zaman hangi kanalda (Star Tv Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Aramızda Kalsın dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Aramızda Kalsın dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti.

Yadigar, Ömrümün en kara günü dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

Aramızda Kalsın dizisinin oyuncu kadrosu; Bahattin (Uğur Yücel), Hüsne (Binnur Kaya), Yadigar (Gökçe Bahadır), Civan (Caner Cindoruk), Cengiz Bozkurt, Ferit Aktuğ, Gamze Karaduman, Ayça Damgacı, Bilge Şen, Hikmet Körmükçü, Mutlu Güney, Mert Kurdal, Melis Mutluç, Aybars Kartal Özson, Tülay Bursa, Barış Aytaç.

Aramızda Kalsın dizisi Star Tv kanalında Perşembe günü saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir