Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

KOÇ grubu ile satış ve üretim yapan Arçelik firması sadece Türkiye’de değil tüm dünya da aktif olarak rol oynamaktadır. Ülkemizin çeşitli illerinde üretim tesisi olan Arçelik firması gerek reklamları gerekse ürünlerinin aldığı ödülleri ile sürekli göz önünde olan firmalar arasında yer almaktadır. Oturaklı ve kendini bu sektörde kanıtlamış bir firma olması sebebi ile de birçok kişinin çalışmak için başvurduğu yerlerden birisi olmaktadır.

Arçelik personel eleman alımı 2015 yılı içerisinde de yapılacaktır. Sürekli eleman alan ve personeline çok önem veren Arçelik firması gerek maaşlar gerekse diğer birçok konuda insanlara yardımcı oluyor. Eğer sizlerde Arçelik gibi büyük bir firmada iş sahibi olmak istiyorsanız iş pozisyonları için araştırmalar yapabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Arçelik personel eleman alımı 2015 yılında da eski halinde devam edeceğe benziyor. Ortak olarak kurulmuş olan eleman havuzlarından uygun olanlar ilk etapta Arçelik tarafından seçilmektedir. Seçilen adaylar görüşmek için çağırılır ve görüşmeler sağlanır. Eğer görüşme verimli geçerse daha sonrasında ise yabancı dil testi, özel yetenek sınavı ve birçok test uygulanır. Eğer bunların hepsinde adaylar başarılı olursa, Arçelik İnsan Kaynakları tarafından yapılacak olan birçok anlaşma taraflara sunulmak üzere bir üst merkeze çağırılırlar. Burada üst yönetim ile yapacakları görüşmelerinin arından kendilerine verilecek olan maaş ve yan haklar görüşülür ve resmi olarak iş teklifi personele sunulur. Daha sonrasında ise imzalar atılarak anlaşma yapılacaktır. Bu nedenle kesinlikle bir torpil ya da başka bir uygulama söz konusu olmayacak, herkes kendi hak ettiği işe kavuşacaktır.

Arçelik personel eleman alımı 2015 senesinde de bu şekilde olması beklenmektedir. Geçtiğimiz senelerde alımlarını ortak havuzdan seçen ve bu şeklide personeli işe alan Arçelik büyük bir sürpriz yapmadığı sürece işlemler bu şekilde devam edecektir. Bu sebepten dolayı da bizler sizlere bu makalemizi yazmış bulunuyoruz. Sizlerde bizler gibi Arçelik internet sitesini ve daha birçok işe alım sitesini takip ederek durumdan haberdar olabilir ya da isterseniz sadece bizim sitemize girerek Arçelik işe alımları hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

Arçelik Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir