Aşkın Bedeli Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Aşkın Bedeli Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Aşkın Bedeli Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Aşkın Bedeli dizisi ne zaman hangi kanalda (Star Tv Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Aşkın Bedeli dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Aşkın Bedeli dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görür görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir?

Aşkın Bedeli dizisinin oyuncu kadrosu; Selen Arıkan (Zeynep Aydemir), Sedef Kılıç Haznedar (Deniz Bolışık), Poyraz Haznedar (Arda Öziri), Taner Odabaş (Mert Yavuzcan), Mümtaz Haznedar (Kevork Türker), Betül Haznedar (Yeşim Alıç), Ender Haznedar (Göktuğ Alpaşar), Doktor Alper Karadeniz (Fahri Öztezcan), Gülten Kılıç (Zafer Demircan) Özge Tuğlacı (Burcu Cavrar), Aras Haznedar (Orkun Öngel), Hayriye Yılmaz (Serap Önder), Ferhat Yılmaz (Erhan Mirahmetoğlu), Canan Solak (Zinnure Türe)..

Aşkın Bedeli dizisi Star Tv kanalında hafta içi her gün saat 12:30 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir