Asyabank Bireysel Müşteri İşlem Limitleri

Bireysel Müşterilerimiz

Bireysel müşterilerimizin, işlem limitleri standart olarak belirlenmektedir. Standart limit kullanmak istemeyen müşterilerimiz; İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Limit Yetkileri sayfasını kullanarak limitlerini düşürebilirler.

İnternet Şubemizdeki Limit Yetkileri ekranını kullanılarak sadece limit düşürme işlemi yapılabilmekte, limit arttırma işlemi yapılamamaktadır.

İnternet şubemizden düşürdüğünüz limitinizi tekrar arttırmak için 0850 222 4 888 numaralı Alo Asya’ya, başvurabilirsiniz.

Ticari ve Kurumsal Müşterilerimiz

Ticari ve Kurumsal müşterilerimizde her bir kullanıcı için farklı limit belirlenebilmektedir. Bunun için her bir kullanıcı adına doldurulacak olan Kurumsal Kullanıcı Yetki Formu‘nda talep edilen limitin belirtilmesi yeterli olacaktır.

Kurumsal Kullanıcı Yetki Formu‘nda belirtilen limiti kullanmak istemeyen müşterilerimiz, İnternet Şubemizdeki Limit Yetkileri sayfasını kullanılarak limitlerini düşürebilirler.

İnternet Şubemizdeki Limit Yetkileri ekranını kullanılarak sadece limit düşürme işlemi yapılabilmekte, limit arttırma işlemi yapılamamaktadır.

İnternet şubemizden düşürdüğünüz limitinizi tekrar arttırmak için Şubenize başvurabilirsiniz.

Standart İşlem Limitleri

Havale (İsme, hesaba) 50.000 TL
EFT 50.000 TL
Döviz Transferi(SWIFT) 25.000 $ veya muadili döviz
Döviz Alış/Satış 25.000 $ veya muadili döviz
Arbitraj 25.000 $ veya muadili döviz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir