Bank Asya Bireysel Finansman

Bank Asya Bireysel Finansman


1996 yılında İstanbul da kurulan Bank Asya günümüze gelene kadar müşteri memnuniyeti çizgisinden çıkmamış ve maddi ihtiyaçlarında kişilerin yanında olmayı, gerekli finansman desteği sağlamıştır.

Makalemizde size Bank Asya ihtiyaç kredisi hakkında kısa bir bilgi sunmak istiyoruz. Bank Asya en az 3 bin TL en fazla ise 20 bin TL bayram kredinizi 36 aya varan vadeler ile sizlere sunmaktadır. Bayram kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Bank Asya bireysel kredisi faiz oranı % 1,45 olarak belirlenmiştir banka tarafından. Kredi hesaplama örneği ile makalemizi biraz daha açalım. 10 bin TL krediyi 36 ay vade ve belirttiğimiz faiz koşulu ile alırsanız aylık ödemeleriniz 386 TL olarak belirlenmiştir. Toplam geri ödemeniz gereken rakam ise 13,876 TL’dir.

Kredi masraf başlığı altında ödemeniz gereken rakam bir kereye mahsus 250 TL’dir. Bank Asya ihtiyaç kredisi başvurunuzu size en yakın şubeye giderek ya da resmi internet adresi üzerinden yapabilirsiniz. Kredi başvuru durumunuz aynı gün içerisinde banka tarafından size bildirilecektir.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir