Bank Asya İnternet Bankacılığı Avantajları

Bank Asya İnternet Bankacılığı numarası ile iletişime geçebilirsiniz.internet Şubemize 365 gün 24 saat, internet erişimine sahip bir bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz

Avantajlar

  • İnternet Şubemizi, internet erişimi olan her yerden, zaman sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.
  • İnternet Şubemizden tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet şubemizden bireysel, ticari ve kurumsal tüm müşterilerimiz hizmet alabilir.

Yetkilendirme

Bireysel kullanıcılar, hesapları üzerinden gerçekleştirecekleri tüm işlemler yetkili olup ayrıca bir yetkilendirmeye gerek bulunmamaktadır.

Tüzel kişilik adına İnternet Şubesi’ni kullanacak her bir kullanıcı için yetkilendirme yapılmalıdır.

Hesap Yetkisi

İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Hesap Yetkileri sayfasını kullanarak, istediğiniz hesaplarınız için izleme yetkisi tanımlayabilir ya da hesabınızı tamamen internet kullanımına kapatabilirsiniz.

İzleme yetkisi olan hesaba tekrardan işlem yetkisi vermek veya internet kullanımına kapalı hesabınızı tekrardan kullanıma açtırmak için bireysel müşterimiz Alo Asya’ya, kurumsal müşteri ise şubelerine başvurmalıdır.

Limit Yetkisi

İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Limit Yetkileri sayfasını kullanarak EFT, Havale ve Döviz Alış-Satış işlemlerindeki günlük işlem limitinizi azaltabilirsiniz.

Belirlenen limitleri artırmak için, bireysel müşterimiz 0850 222 4 888 numaralı Alo Asya’ya, kurumsal müşteri ise şubelerine başvurmalıdır.

Zaman Yetkisi

İnternet Şubemizde Kişisel Bilgiler/Tanımlamalar menüsünde yer alan Zaman Yetkileri sayfasını kullanarak belirleyeceğiniz zaman diliminde İnternet Şubenizi kullanıma kapatabilirsiniz.

Belirlenmiş zaman diliminden önce zaman yetkinin kaldırılması için, bireysel müşterimiz Alo Asya’ya, kurumsal müşteri ise şubelerine başvurmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir