Bankasya Tüketici Finansmanı

Bankasya Tüketici Finansmanı


Bank Asya Kurban Bayramı öncesinde sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için çok özen indirimler ve avantajlar içeren bireysel finansman desteği hazırladı. Bank Asya Finansman desteği ile tüm masraflarınızı karşılayabilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden giderebilirsiniz. Siz de Kurban Bayramı öncesinde Bank Asya Tüketici Finansman Desteğini, bilgisayar, mobilya, beyaz eşya ve araç gibi ihtiyaçlarınız için mal alımına dayalı olarak kullanabilir, düşük kar oranları ve esnek ödeme planları ile geri ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bank Asya sayesinde Kurban Bayramı’na sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde girebilirsiniz.

Bank Asya Finansman Desteği kullanımı fatura karşılığında yapılmakta ve satın alınacak malın proforma faturasındaki KDV dahil tutarın tamamı karşılanmaktadır. Bu sayede her alışverişinizi belgeleyebilir ve kolay bir şekilde finansmana sahip olabilirsiniz. Ayrıca 12 aya varan vadeler ve uygun kar oranları ile finansmanınızı geri ödeyebilirsiniz. Bunun yanında Bank Asya Tüketici Finansman Desteği taleplerinizde teminat olarak bir kefil yeterli olmaktadır. Ayrıca Ferdi Kaza Sigortanız, Tüketici Finansman Desteği taksitleriniz sona erinceye kadar, Işık Sigorta A.Ş. acentesi olan Bank Asya şubeleri tarafından yapılmaktadır.2015

En son yayınladığımız Akbank 12000 TL Sonbahar Kredisi 3 Ay Ertelemeli başlıklı yazımızda 12000, Akbank ve Ertelemeli hakkında güncel bilgi içermektedir.

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz