Beni Böyle Sev Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Beni Böyle Sev Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Beni Böyle Sev Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Beni Böyle Sev dizisi ne zaman hangi kanalda (Trt 1 Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Beni Böyle Sev dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Beni Böyle Sev dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Dizi, genç yaşlarında, kısa süreli ilişikleri tercih etmeyerek, ilk görüşte birbirlerine âşık olan üniversite öğrencisi bir çiftin hikâyesini anlatmaktadır. Zengin ve yakışıklı, fakat gayet mütevazı Ömer (Alper Saldıran) ile; öksüz büyümüş, ancak buna rağmen yaşam dolu bir genç kız olan Ayşem’in (Zeynep Çamcı) yıldırım aşkları, uzun bir maceradan sonra evlilikle noktalanır. Ancak evlilik, hayat mücadelesi içerisinde onlar için mutlu bir son değil, sadece bir başlangıçtır.

Beni Böyle Sev dizisinin oyuncu kadrosu; Ömer Karatepe (Alper Saldıran), Ayşem Keskin (Zeynep Çamcı), Haluk Aslan (Erdem Akakçe), Fahriye Paksoy (Bala Atabek), Nezih Yeşildere (Mert Turak), Seda Alataş (Burcu Biricik), Furkan Keskin (Yusuf Akgün), Eda Karatepe (Selen Uçer), Reyhan Aksu (Burcu Altın), İlyas Keskin (Fatih Koyunoğlu), Safiye Keskin (Meral Asiltürk), Halil (Beyti Engin), Reha Karatepe (Altan Gördüm), Nadide Karatepe (Lale Mansur), Nail Keskin (Güven Kıraç).

Beni Böyle Sev dizisi Trt 1 kanalında Pazartesi günü saat 19:50 de yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir