Beymen Personel Alımı 2014

Beymen Personel Alımı 2014

Beymen Personel Alımı 2014

Beymen Personel Eleman alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Beymen’de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Beymen Personel Alımı yapıyor. Sizde Beymen’de çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ?Beymen İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

BEYMEN

1960′li yillarin sonunda Italyan modaevi Silvano Corsini ile yapilan isbirligiyle ilk tohumlari atilan Beymen’in, kendi etiketiyle ürünlerinin sunuldugu ilk magazasi 1971 yilinda Sisli’de açildi.

Büyük ilgi gören erkek koleksiyonunu takiben kadin koleksiyonu ve spor giyim anlayisina farkli boyut getiren Beymen Club koleksiyonu eklendi. Türkiye’de henüz tüketiciyi koruma yasasinin bulunmadigi, tüketici haklarindan söz edilmedigi 1987 yilinda Beymen, Kosulsuz Müsteri Mutlulugu kavramini Türk tüketicisiyle tanistirdi.

Müsterilerine her zaman kaliteli bir yasam tarzi sunmayi hedefleyen Beymen, bunun yalnizca ürün kalitesiyle baglantili olmadigi görüsünden hareketle faaliyetlerine yön veriyor ve müsterilerine farkli bir yasam felsefesi sunuyor.

Bugün Beymen; 10.570 metrekarelik alanda 26 magazada hizmet veriyor. Bilgi, birikim ve deneyimlerin birbirini etkilemesine, maliyetlerin optimum düzeyde tutulmasina, kaynaklarin paylasilmasina olanak saglayan teknolojik yapisi ve güçlü bir müsteri bilgi bankasiyla, “müsteri” ve “verimlilik” odakli bir yönetim anlayisi içinde çalismalarini sürdürüyor. Yaratici düsüncenin gücünü, üstün kaliteyle birlestirilerek sunuldugu Beymen imzali koleksiyonlarin yani sira, yüzlerce dünya markasi Beymen çatisi altinda tüm Türkiye’nin begenisine sunuluyor.

Beymen Personel Alımı iş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir