Bil ve Fethet hilesi

Bil ve Fethet hilesi

Son dönemde Facebook oyunları arasında kelimenin tam anlamı ile fırtınalar estiren yeni bir oyun var. Bil ve Fethet oyunu tam bir bilgi yarışması. Ancak yarışmada jokerlerin bulunması ve bu jokerlerin sadece altınla alınması bir çok kişiyi Bil ve Fethet Hilesi aramaya sevk ediyor. Bil ve Fethet hileleri arasında en çok aranılanlardan biri de Bil ve Fethet Altın hilesi

Peki gerçekten Bil ve Fethet hilesi varmı? Sorunun yanıtı kesinlikle hayır. Bil ve Fethet hilesi yok. You Tube sitesine yüklenen Bil ve Fethet videoları izlendiğinde tamamının boş ve sahte videolar olduğu görülüyor. Bil ve Fethet oyunu destek sayfası incelendiğinde sitenin hile konusunda kesin yaptırımları olduğu ve sıkı bir denetimde bulunduğu görülüyor.

Bil ve Fethet altın kazanma işi için yapmanız gereken şey soruları doğru yanıtlayarak haritada bulunan altın sandıklarına herkesten önce ulaşmak ve turlarda ilerlemektir. Pepsi ile Bil ve Fethet oyunu arasında düzenlenen anlaşma gereği kampanya süresinde Bil ve Fethet oyna linki altında yer alan alandan şifre girilmesi halinde her şifre için 5 bin altın kazanma fırsatı sunulmaktadır. Bil ve Fethet hilesi için görüşlerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Angelina Von

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

  • bil ve fethet altın hilesi
  • bil ve fethet hilesi indir
  • Bil ve Fethet hack
  • bil ve fethet hilesi
  • bil ve fethet hack indir
  • bil ve fethet altın hilesi indir
  • bil ve fethet hilesi programsız

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz