borç para veren kuruluşlar

borç para veren kuruluşlar

Günümüzde borçlarından dolayı sıkıntıda olan pek çok kişi var. Birçoğu bankadan kredi çekerek borçlarını kapatıyor. Çoğunluğu ise bankadan kredi çekemediği için borç para bulmak için can çekişiyor. Bu nedenle borç para veren kuruluşlar devreye giriyor. İnternet üzerinde borç para arıyorum, borç para verilir gibi yazıları sıklıkla görebilirsiniz. Birçoğu gerçekten doğru söylerken, pek çoğu ise dolandırıcılık peşindedir. Borç para istiyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız varsa öncelikle çok dikkat etmeniz gerekmektedir. İstediğiniz kişi size ne kadar güven verirse versin, ön ödeme, kapora adı altında istenen parayı sakın vermeyin.

Son zamanlarda borç paraya ihtiyacı olan herkesin arayış içinde olduğunu görüyoruz. Öyle ki; internet üzerinden iş ilanı şeklinde sıkıntılarını yazıyor ve borç para verecek kuruluş yada şahıs arıyorlar. Sizinde nakte ihtiyacınız varsa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız borç para veren kuruluşlar ile irtibata geçebilirsiniz. Küçük bir araştırma ile ihtiyacınız olan parayı bulabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden de ilan vererek borç para araması yapabilirsiniz.

NOT:İlan verenler ile sayfamızın hiçbir alakası yoktur. İrtibata geçtiğiniz kişiler yada kuruluşlar ile yaşadığınız sorunlardan sayfamız zorunlu değildir.

Angelina Von

Daha önce Yayınlanan Kara liste affı başlıklı yazımızı okudunuz mu?

 • borc arayan kizlar

Benzer yazılar

Previous post
Next post

5 total comments on this post

 1. Cevapla

  yasin caner

  Mar 9, 2014

  Sirket ortağıyim 60 bin tl krediye ihtiyacım var ilgilenenleri bekliyorum

 2. Cevapla

  abdullah

  Haz 12, 2014

  Merhaba

  20.000 tl ihtiyacım var 3.000 maaş alıyorum aylık 1.000 odeme yapabılırım noterde .ulaşmak isteyenler.

 3. Cevapla

  Gökhan

  Haz 23, 2016

  Devlet memuruyum acil 50.000 TL’ye ihtiyacım var. İvedi bir şekilde bana ulaşırsanız sevinirim.


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz