BOTAŞ Personel Eleman Alımı 2014

BOTAŞ Personel Eleman Alımı 2014

Personel Eleman Alımı 2014

BOTAŞ Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde BOTAŞ ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ), İktisadi Kamu Kuruluşu’dur. (KİT’dir) Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında yer BOTAŞ, doğalgaz piyasasında tanımlanmış olan gaz ithalat, ihracat, depolama, iletim, toptan satış, LNG ticareti, petrol iletimi faaliyetlerini yürütmektedir. yaklaşık 2800 personele sahiptir. Ankara ve Ceyhan’da Bölge Müdürlüğü; İstanbul, Marmara Ereğlisi, Kayseri, Hatay Dörtyol’da İşletme Müdürlüğü; Kırklareli,Bursa,Konya,Erzurum ,Çarşamba ,İzmir, Kahramanmaraş’da Şube Müdürlüğü şeklinde teşkilatlanmıştır.

BOTAŞ işçi ve personel alımlarını ilgili kanun gereğince İşkur tarafından duyurmaktadır. Kuruluşumuz Personel İhtiyacı olduğunda; Daimi İşci Sınavı‘na katılarak başarılı olan adaylar Türkiye İş kurumundan Talep edilmektedir. BOTAŞ ilanlarına başvuracak adaylarda MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası yada lise eğitiminde bilgisayar dersi aldığını belgelemeleri şartı aranmaktadır.

BOTAŞ Ankara, İstanbul illerindeki müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacaktır. BOTAŞ iş ilanları İşkur sitesinde yer almaktadır. BOTAŞ engelli ve eski hükümlü kadroları içinde eleman alımıgerçekleşecektir. Türkiye’nin en köklü kurumlarından olan BOTAŞ bünyesinde çalışmak isteyen adayların İşkur’da yayınlanan ilanlardaki şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Kaynak: iskur.us

BOTAŞ Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir