Bücürük Tekstil Bayilik

1995 yılında sektöre giriş yapmış,alanında kısa zamanda hedeflediği seviyeden daha üst düzeylere çıkan, çalışan eleman ve bayilerinin memnuniyetini yüksek seviyelerde tutan ve sürekli kendini yenileyerek bu seviyeyi hep taze tutan,günümüz şartlardaki teknolojiyi takip eden ve çalışma şartlarında elektronik ve teknolojik tüm yenilikleri kullanan, yapılan hataları tekrar yapmamak adına hep bir adım ileriyi daha sağlam adımlar atmak adına garantiye alan Bücürük Tekstil bayiliklerinin memnuniyeti ve devamlılığı adına her zaman onların çıkarı için yola devam etmektedir.
Bücürük Tekstil bayilerinin sonsuz memnuniyeti için ekonomik açıdan kolaylıklar sağlar ve onlara sayısız ürün çeşitliliği sunar.
Ürün bakımından son teknolojinin kullanıldığı üretim aşamasında ortaya çıkan mallar 1.sınıf kalitededir.Bu açıdan en güzel-en kaliteli-en ekonomik ürün prensibiyle yola devam edilir.
Personel ve çalışanların üretim sahasında bilgi birikimlerini kullanarak ortaya her zaman en kaliteli bebek ve çocuk tekstil ürünlerini ortaya çıkarırlar.
Firmanın yaptığı üretime katkıda bulunma toplantılarında kurum içinde çalışanlardan fikir ve yol gösterici öneriler istenir ve en uygun görülen üretime yardımcı olacak olan fikir kimden gelmiş olursa olsun yürürlüğe koyulur.
Deneyimli bu kadroyla bugünün ve yarının en güzel,kaliteli ve ekonomik kıyafetlerini sunan Bücürük tekstil kadrosunda sahip olduğunuz veya kiraladığınız dükkanınızla dahil olmak istiyorsanız ;
Bücürük.com.tr de yer alan Bayilik Başvuru Formunu doldurup firmanın resmi sitesini gönderek ilk adımı atabilirsiniz
Fabrika : Beysan San. Sit. (Torium AVM Karşısı) Fuar Cad.
No:17 Haramidere – Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel: +90(212) 879 21 67-68-69-70
Fax : +90 (212) 554 52 92
Showroom : Keresteciler Sitt. Fatih Cad. Alabey Sok. No:1 Kat:1
Merter İstanbul
Tel: +90 (212) 504 65 12 – 504 66 13
Fax: +90 (212) 504 68 36
Email: bucuruk@bucuruk.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir