Bugünün Saraylısı Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Bugünün Saraylısı Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Bugünün Saraylısı Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Bugünün Saraylısı dizisi ne zaman hangi kanalda (Atv kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Bugünün Saraylısı dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Bugünün Saraylısı dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan Saraylı Bey lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur.

Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, Bugünün Saraylısı olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Bugünün Saraylısı dizisinin oyuncu kadrosu; Ata Katiboğlu (Selçuk Yöntem), Üftade Katiboğlu (Nazan Kesal), Ayşen Yılmaz (Cansu Tosun), Fatih Soysal (Ali Ersan Duru), Savaş Ataman (Serhat Teoman), Rezzan Ataman (Gülenay Kalkan), Gözde Çığacı, Mehmet Mehmetov, Begüm Akkaya, Dilşad Çelebi, Derya Durmaz, Alihan Aracı, Hikmet Karagöz, Tevfik Erman Kutlu.

Bugünün Saraylısı dizisi Atv kanalında Cumartesi günü saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir