Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımı 2014

Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımı 2014

Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımı 2014

Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Çiçek Sepetinde çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Günümüzde bir çok kişi bir telefon ile İnternet sitesinden sevdiklerine gerek özel günlerde, gerekse kutlamalarda, doğum günlerinde çiçek göndermektedir.

Bu sitelerden biriside ÇİÇEK SEPETİ.COM.Bir çok çeşitleriyle ve seçenek imkanlarıyla hizmet vermekte olan ÇİÇEK SEPETİ bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır.

Firma personel alımlarında görevlendirecekleri alanları da çağrı merkezi yetkileri, kıdemli ve kıdemsiz yazılım personeli, bilgi işlem uzmanı, test uzmanı, veb tasarım uzmanı, ürün yöneticisi ve farklı alanlarda görevlendirecek elamanlar alacaktır.

Müşterisine daha iyi hizmet ve daha hızlı ulaşmak için bünyesinde bulunan personele personel takviyesi yaparak saten önde giden firması ile Türkiye’in her tarafına daha çabuk ve memnun edici şekilde ulaşmayı hedefliyor.

ÇİÇEK SEPETİ sadece çiçek çeşitleriyle kalmayıp farklı tatlardaki meyve sepetleri ile de müşteriye ulaşmaktadır.

ÇİÇEK SEPETİ bünyesinde sizlerde çalışmak istiyorsanız ve farklı pozisyonlarda görev almak istiyorsanız kariyer.net İnternet sitesini ziyaret edebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Herşeyden önce yaptığımız işte bir başkasının memnuniyeti görmek bir çok kişiyi işini  yaparken daha çok mutlu edecektir.

Çiçek Sepeti Personel Eleman Alımı İşbaşvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

Kaynak: iskursitesi

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir