Danışman Girişi

danışman

Hunca Life sisteminde herşey sizin kolaylıkla para kazanmanız için tasarlanmıştır. Hunca Life Satış Danışmanı olduktan sonra size verilen kullanıcı adı ve şifreniz ile Hunca Life internet sitesi üzerinden danışman girişi yapabilirsiniz. Böylelikle Hunca Life ürünleri ile ilgili bütün işlemlerinizi gerçekleştirmenize imkan sağlayan kişisel danışman sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden Hunca Life sipariş işlemlerinizi gerçeleştirmenin yanı sıra ürünleri inceleyebilir, size özel sunulan fırsatları görebilir ve cari hesabınızı takip edebilirsiniz. Ödemelerinizi ve bekleyen siparişlerinizin sevk durumunu da görebileceğiniz danışman sayfanız sizin Hunca Life sistemi içerisinde ki tüm hareketlerinizi inceleyebileceğiniz erişim noktanızdır.

 Hunca Life danışman girişi yapmak için ilk önce Hunca Life ana sayfasını açmanız daha sonra ise bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üye girişi butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu butona tıkladığınız zaman yazının yan tarafında sizden kullanıcı adı ve şifrenizin istendiği yeni bir pencere açılacaktır. Açılan bu yeni pencere sizden istenilen bilgileri doğru girmeniz halinde kişisel bilgilerinizin yer aldığı ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Hunca Life Satış Danışmanı sayfanıza ulaşmış olacaksınız.

Giriş yapmak için ihtiyaç duyduğunuz kullanıcı şifrenizi unutmanız halinde giriş butonunun yanında yer alan altı çizgili “şifremi unuttum” butonunu tıklamanız gerekmektedir. Açılan pencerede T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra Hunca Life sistemde kayıtlı bulunan E Mail adresinize yeni şifrenizi göndermektedir.

 

  • Oriflame Danışman Sayfası
  • oriflame dan??man giri?i
  • orflaym danışman girişi
  • oriflame danman girii
  • oriflame DANIŞMAN GİRİŞİ
  • oriflame danman sayfas
  • oriflame danışman girişі

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir