Denizbank Borç Transfer Kredisi

Denizbank Borç Transfer Kredisi


İhtiyacınız için aldığınız kredileri ödemekte zorlanıyorsanız ya da faizlerin günümüz faizlerinden yüksek olduğuna inanıyorsanız, Denizbank’ a kredi borç transferi yapmak için başvurabilirsiniz. Kredi borç transferi yaparak yeni bir ödeme planı yaptırabilirsiniz. Denizbank borç transfer kredisi şu şartlarda imkan sunmaktadır.

10.000 TL. borç transfer kredisi kullanılarak 12 ay vade yapılmak istenirse, aylık faiz % 1,37 den, aylık taksit tutarı 925.04 TL. ödenmektedir. Buna 50 TL. kredi tahsis ücreti, 85,92 TL. de sigorta ve vergiler eklenir. Sonuçta aylık maliyet % 1,78′ e, yıllık toplam maliyet ise % 21,40′ a gelmektedir.

Denizbank borç transfer kredisi faiz oranları % 1,34 ile % 1,49 arasında değişmektedir. Faizler istenen vadelere göre değişmektedir.

Denizbank borç transfer kredisini, 36 aya kadar vadelendirmektedir. Borç transfer kredisini alabilmek için; bireysel ihtiyaç kredisindeki evrakları bankaya beyan etmelisiniz. Bunlar; nüfus cüzdanı, gelir belgesi, fatura beyanlarıdır. Ayrıca diğer banka ve bankalarda olan transfer etmek istediğiniz kredilerin dökümlerini bankalardan alarak, Denizbank’ a beyan etmelisiniz. Çünkü bu kredileri, banka ödeyerek kapatacaktır. Kredi notunuzu da inceleyerek banka kredi talebinize cevap verecektir.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir