Denizbank Cebimde Kredisi Başvurusu

Denizbank Cebimde Kredisi Başvurusu


Yaklaşık 700 şubesi ile müşterilerine çeşitli kazançlar sağlayan mevduat bankası Denizbank Yeni yılda hediye değerinde bir kredi kampanyası ile kazanmaya ve kazandırmaya devam ediyor. Yeni yıl kredisine istediğiniz vade seçenekleri ile %1.45 faiz oranıyla sahip olabiliyorsunuz. Evrak olarak kimlik fotokopiniz yeterli olacaktır. Bu kampanyaya son başvuru tarihi 31 Aralık 2015 olarak açıklanmıştır.

Denizbank Cebimde Kredi

                Denizbank müşterilerine kredi başvurularında avantaj sağlayacak kampanyalarından biri olan cebimde kredi ile kredi çekmek oldukça kolay. Bu uygulama için yapmanız gereken yalnızca KREDİM yazıp TC KİMLİK numaranızı yazıp 3280 e kısa mesaj atmak olacaktır. Kredi cevabınız çok kısa bir sürede telefonunuza iletilecektir. Cebimde Kredi ile 55000 TL’ ye kadar 36 ay vade seçeneği ile evraksız ve kefilsiz kredi kullanmanız mümkün. Başvuru mesajınıza cevap olarak kullanabileceğiniz kredinin miktarı ve vadesi telefonunuza iletilir. Sonrasında yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanınız ile Denizbank şubesine başvurmak olacaktır.

Siz de Denizbank mavisinin ışıltısı ile bu avantajlı kredilerden faydalanabilir, ihtiyaçlarınıza kısa sürede kolay yollardan karşılayabilirsiniz.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir