Doksanlar Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Doksanlar Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Doksanlar Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Doksanlar dizisi ne zaman hangi kanalda (Atv Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Doksanlar dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Hikaye, 1990 yılının yaz aylarında başlar. İşini bilmeyen memur Bekir ve müteahhit Nuri Tuncay kardeşler, babalarına ait bir arsa yüzünden bir kaç yıl önce birbirlerine küsmüşlerdir. İki ailenin reisleri ve eşleri bu küslükten dolayı birbirleriyle konuşmamaktadırlar. Bekir’in liseye giden Özlem ve ilkokul öğrencisi Zeynep, Nuri’nin ise biri nişanlanmak üzere olan Mustafa, lise öğrencisi Emre ve ilkokula giden Gökhan adında üç oğlu vardır. İmkansız aşklar, ilk gençlik heyecanları, üniversite hayalleri, yırtma mücadeleleri, gelin kaynana çatışmaları, aileler, çocuklar…

Doksanlar dizisinin oyuncu kadrosu; Mustafa Tuncay (Ümit Erdim), Tuğba Karaman (Derya Şensoy), Nuri Tuncay (Deniz Oral), Şükran Tuncay (Esra Dermancıoğlu), Bekir Tuncay (Renan Bilek), Sevinç Tuncay (Sinem Yener Ekşioğlu), Mustafa Tuncay (Arif Erkin Güzelbeyoğlu), Patlak Emin (Erkan Köse), Özlem (Zeynep Anıl Tatdıran), Çeyizci Süheyla (Açelya Akkoyun), Feminik Deniz (Beste Bereket)Aysel (Semiha Bezek), Atilla (Anıl Altınöz), Emre Tuncay (Ayberk Aladar), Muavin Veysel (Adem Yılmaz), Minibüsçü Mesut (İbrahim Aslan), Süheyla’nın Eski Sevgilisi Orhan (Erdal Bilingen), Bakkal Lütfü (Mehmet Ulusoy), Yönetmen Fahri (Ferhat Yılmaz), Gamze Özalan, Hande Soral, Atılay Uluışık, Pelin Öztekin..

Doksanlar dizisi Atv kanalında Pazar günü Saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir