Dore Temsilci Girişi

Dore temsilci girişi işleminizi yapmak için Dore’nin resmi internet sayfasına girmeniz gerekmektedir. Dore’nin sitesine girdikten sonra açılan ana sayfa üzerinde sağ üst kısımda yer alan temsilci girişi penceresini kullanmanız temsilci girişi işlemi için yeterli olacaktır.

 Pencerede yer alan temsilci numaranız ve şifreniz alanlarına doğru bilgileri girmeniz halinde bir sonraki sayfada kendi kişisel Dore Temsilci sayfanız açılacaktır. Bu sayfa üzerinden müşterilerinizden toplamış olduğunuz siparişlerin girilmesi işleminin yanı sıra ayrıca cari hesabınızı inceleyebilir, faturalarınızın detaylarını görebilir ve size özel kampanya tekliflerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Dore İletişim

Dore temsilci sayfasına girmek için gereken şifrenizi unutmanız halinde yeniden şifre almak için 0212 467 44 00 numaları Dore Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayarak müşteri hizmetlerinden yeni şifre talebinizi iletebilirsiniz. Yada internet üzerinden tekrar şifre talebinde bulunmak için Dore’nin internet sayfasının üst kısmında yer alan iletişim butonuna tıklamanız gerekmektedir. Açılan pencerede iletişim bölümüne şifre talebinizi yazılı olarak belirtmeniz halinde Dore sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranıza yeni şifreniz kısa mesaj olarak gönderilecektir.

 • dore temsilci giriş
 • dore temsilci girişi sayfası
 • dore temsilci giri?i
 • Dore Temsilci Girişi Sipariş Verme
 • yhs-002
2 comments on “Dore Temsilci Girişi
 1. muharrem dedi ki:

  temsilci kodumumla giriş yapamıyorum

 2. nurdan koldaş dedi ki:

  ben nurdan koldaş üyelige bu ay başladım ilk faturam 4lira geldi bunu eşim postaneden kendi hesabından yatırdı ama hala borcum görünüyormuş eşim kaya koldaş lütfen yardımcı olun birdaha yatırmamı istemeyin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir