Archive For The “Duyurular” Category

192.168.l.l Ttnet Zyxel

İnternet günlük hayatımızın merkezine bu denli fazla oturmak ile beraber bu duruma paralel olarak ülkemizde en yaygın olarak kullanılmakta olan internet sağlayıcısı Ttnet olmakta ve bu konuda merak edilen konuların bu denli fazla olması de anlatılan durumun bir sonucu olma özelliği taşımaktadır. Bu nedenle de bugünkü yazımızda 192.168.l.l Ttnet konusu ile alakalı olan tün soruları…

Markafoni Üye Girişi , Şikayet ve İletişim

Markafoni, Türkiye’nin ilk internet alışveriş sayfalarından biri. Birbirinden ünlü markalarla anlaşarak, özel ürünleri ve koleksiyonlarını satışa sunan sitede güvenli alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

Qnet nedir Qnet şikayet

Qnet nedir Qnet şikayet hangi konular üzerine? Qnet network marketing denilen, ve tüm dünyada Amway ile dünyanın en büyük markalarından biridir. Oluşturulan bir zincir ile, internet üzerinden ya da çevrenize satış yaparak para kazanabileceğiniz bir iş imkanı sunuyor. Tanıtım toplantılarında anlatılanlara göre, kendi işlerini bırakarak Qnet zincirine katılarak, sadece bu işi yapan sayısı oldukça fazla….

Huncalife Satış ve Eğitim Müdürleri

  Uzun yıllar Doğrudan Satış Sektöründe, sektörün devi olan firmalardan gelen, saha dinamiklerini iyi tanıyan ve anlayan, başarılı liderler yetiştirme konusunda önemli tecrübelere sahip ve bu tecrübeleri siz ve takımlarınızın daha başarılı olması konusunda sizlerle paylaşmaya istekli ‘Satış ve Eğitim Müdürleri’mizi bünyemize katmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

VE BİR OSCAR DAHA GOES TO…

VE BİR OSCAR DAHA GOES TO… Aslında biraz kırgındım, geçen yıl beni kapılarda bırakıp ödül törenine almadıkları için. Arsızlığımla yan kapıdan girmiş, narçiçeği kostümlü, genç irisi Gabourey Sidibe’nin (bakınız bu yazı) eteğine yapışıp kırmızı halıda az biraz dolanmıştım. Oscar Komitesi geçen yıl bana karşı yaptıkları büyük saygısızlığın ve değer bilmezliğin farkına varmış olacak ki Digitürk…

Go Top