Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır?

Evde mandal işi yapmak istiyor ancak nasıl iş bulurum yada evlere mandal işi nasıl yapılır bilmiyorsanız bu yazımız sizin için çok faydalı olacak. Evde mandal işi yapmanız için ilk öncelikle mandal makinenizin bulunması gerekir. Mandal makinesi olmadan evde mandal üretmek ne yazık ki mümkün değildir. Ancak pek çok işveren bu makineyi sürekli olarak çalışacakları ve grup olarak çalışacak ekiplere ücretsiz olarak vermektedir. Ancak evde tek başınıza mandal üretmek isterseniz evde mandal makinesini elde etmeniz biraz zor olarak görünüyor.

Evde mandal işi yaparak para kazanmak aslında sanılanın aksine oldukça zordur. Bu işi yapmak için çok kişinin istekli olması işin piyasa değerini öldürürken kilogram başına ücret ödendiği içinde elle tutulur bir para kazanabilmek için günlük çok miktarda üretim yapmanız gerekir. Ancak yine sıfır sermaye koyarak ve çok daha az yorularak daha fazla para kazanabileceğiniz başka işlerde bulunmaktadır. Bunlardan biri de katalog üzerinden satış yaparak para kazanabileceğiniz Hunca Life satış sistemidir.

Hunca Life ülkemizin en büyük ve köklü kuruluşlarından biri olan Hunca Kozmetiğin oluşturmuş olduğu bir organizasyon olup katalog içerisinde yer alan ürünler arasında bayanların en çok tercih ettiği renkli kozmetik markası Carmina da bulunmaktadır.

 İsterseniz sadece 5,00 lira ödeyerek gerekli üyelik evraklarının yer aldığı ve satış yapacağınız katalog ile beraber satış temsilcisi olabilir ve çalışma saatlerini tamamen sizin belirleyeceğiniz ve yaptığınız her satış üzerinden belirli oranlarda para kazanacağınız bu sisteme hemen dahil olabilirsiniz.

 • mandal işi nasıl yapılır
 • evde mandal işi nasıl yapılır
 • mandal nasıl yapılır
11 comments on “Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır?
 1. hakan dedi ki:

  0546 521 91 62 bekliyorum aramanızı

 2. nilgün dedi ki:

  benim de işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim ev hanımyım iş arıyrum evde her işi yapabilirim daha öncede yaptım boncuk işi elişi şimdide çok ihtiyacım var…..

 3. dilek dedi ki:

  evde calısacak kına paketleme ;nıkah sekerı her ıkısıde olabılır teslımat sonrası pesın para alabılecegım yerler arıyorum saygılar.

 4. osman dedi ki:

  Kocaeli gebze 10 evlikbi grubum var MANDAL HEDİYELİK eşya NİKAH şekeri MONTAJ, ANBALAJ, PAKETLENE, ETİKET, TORBALAMA, ÇAPAK TEMİZLEME, AKSESUAR, İŞLERİ sınıflarında üstün hız ve kabileyetimize güveniyoruz
  iletişim : 05412332563

 5. fatma dedi ki:

  tokat turhal, hediyelik eşya, nikah şekeri,ambalaj, paketleme,etiket,montaj, paketleme,aksesuar,banyo lifi,bebek ve çocuk eşyaları örme,boyama v.s. işleri evde yapabilir, grubu ihtiyaca uygun şekilde genişletebilirim.
  Örneği verildikten sonra yukarıda yazmadığım ve evde yapılabilecek pek çok işi yapabiliriz. İşverenler lütfen bana ulaşınız. İletişim: 05425098806

 6. hanife deveci dedi ki:

  kına paketleme mandal nikah şekeri yapabilirim grup kurabilirim

 7. betül dedi ki:

  evde yapılacak iş arıyorum annemle birlikte.mandal,kına,nikah şekeri ne olursa.

 8. sevim hossam mohamed hassan dedi ki:

  ACİL…..eskişehirde oturuyorum.mandal isi,taki,nikah sekeri,davetiye kurdele vs işler yapmak istiyorum..şuan 5 kişilik ekibim var ama daha fazlada bulabılırım gizem.hossam@yahoo.com 0 539 945 30 37 lütfen bana ulaşın…

 9. yaemin dedi ki:

  evde yapacağımız iş arıyoruz biz 5 kişiyiz ev hanımlarıyız bize ulaşın lütfen05073650814 itanbul çengelköydeyiz

 10. mualla dedi ki:

  selamlar evde mandal işi yapmak istiyorum dönerseniz çok sevinirim tel no 0543 74 84 48 0212 597 5219 ist

 11. hülya dedi ki:

  ist avrupayakasında oturuyorum 5kişiyiz evdekınapaketleme ve nikah şekriişine talibiz sizde uygün görürüseniz bu işeriisdiyoruz evlerimize katkıdabulunmakiçin tşkler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir