Evde Para Kazanmak İstiyorum, Ek İş Önerisi

Evde Para Kazanmak İstiyorum, Ek İş Önerisi

Evde Para Kazanmak İstiyorum, Ek İş Önerisi

İşyerlerine gitmek istemiyor ya da gidemiyor durumdaysanız. Ev hanımıyım evde yapabileceğim internette işler nelerdir diyorsanız. Evde alışmak istiyorum diyorsanız. İşim var ama evde de bilgisayar başında ek gelir sağlayacağım iş arıyorum diyorsanız. İster erkek ister bayan olun aşağıda önerdiğim işleri yapmayı deneyebilirsiniz.

– Anket Doldurarak Para Kazanabilirsiniz
İnternette anket doldurarak para kazandıran siteler mevcut. Sizde kısa bir araştırmadan sonra güvenilir bir anket sitesi bulup, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hatta maillerimize belirli aralıklarla belirli firmalardan anketler gelmektedir. Bu anketleri düzgün bir şekilde doldurarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

– E-Kitap Yazarak Para Kazanabilirsiniz
Eğer uzman olduğunuz bir konu bulunuyorsa bu konuyla alakalı elektronik bir kitap hazırlayıp satabilirsiniz. Sözgelişi; güzellik, makyaj, yemek tarifi vs. üzerine yapılışı, ipuçları ve ya püf noktaları ile ilgili bir e-kitap hazırlayabilirsiniz.

– İkinci El Ürünler Satabilirsiniz
İnternet çok geniş bir mecra ve tesirli kullanabilmek tamamiyle sizin elinizde. Uygun fiyata ikinci el eşyalar satın alıp, tekrar satabilirsiniz. Ancak bunun için bir internet canavarı olmanız gerekiyor.

– Kazanç Platformlarından Gelir Elde Edebilirsiniz
Gittigidiyor ve Sahibinden gibi internet sitelerinden ürün satışı yaparak ciddi bir ek gelir kazanabilirsiniz. Sözgelişi; resim çizme, örgü örme ve değişik tasarımlar yapma vb. yeteneğiniz bulunuyorsa sıra dışı şeyler tasarlayıp, satabilirsiniz.

– Web Sitelerinde Editörlük Yapabilirsiniz
Eğer klavyenize güveniyorsanız ve uzman olduğunuz ya da araştırmayı sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz konular bulunuyorsa yazı yazabileceğiniz konularla alakalı sitelere editörlük yapabilirsiniz.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir