EVDEN İŞ BAŞVURUSU

evden iş başvurusu 150x150 EVDEN İŞ BAŞVURUSUEvden çalışmak isteyen bayanlar için kaçırılmayacak iş fırsatı Hunca Life ile geliyor. Hunca Life doğrudan satış sistemi ile evinizden kendi belirlediğiniz saatlerde çalışarak para kazanma imkanı yakalıyorsunuz. Bu sistemde satış katalog üzerinden gerçekleştiriliyor.

 Hunca Life satış sistemine dahil olmak için ilk yapmanız gereken tek şey sisteme üye olmak. Sisteme üye olmak tamamen ücretsiz. Üye olduktan sonra ise size gönderilen katalog üzerinden satışlara başlıyorsunuz. Hunca Life kataloğu içerisinde ülkemizin en çok bilinen kozmetik markası olan Carmina ürünlerinin yanı sıra ayrıca kişisel bakım ürünleri, parfüm ve deoradantların yanı sıra saç bakım ürünleri de yer almaktadır. Kataloğunuzu teslim aldıktan sonra hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Katalogda yer alan ürünler üzerinden yapmış olduğunuz satışlar üzerinden % 30 oranında para kazanıyorsunuz.

Yani Hunca Life satış sisteminde ne kadar fazla satış yaparsanız o kadar fazla para kazanma imkanı yakalıyorsunuz. Ayrıca sistemde yapmış olduğunuz satışların toplam miktarları üzerinden prim kazanma imkanı da bulunuyor. Katalogda yer alan ürünlerin tümü ülkemizin en büyük kozmetik üreticisi olan Hunca Kozmetik çatısı altında olup Hunca Kozmetik garantisi altındadır. Çalışma saatlerini tamami ile kendinizin belirlediği, hiç bir kota ve sınırlama olmadan yapmış olduğunuz her satış üzerinden kişisel paranızı kazanmayı ve çalıştıkça kazanmanızı sağlayan bu sisteme hemen üye olun hemen kazanmaya başlayın.

—->sağ taraftaki formumuzu kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz

En son yayınladığımız Kira Vergisi Hesaplama başlıklı yazımızda emlak kira vergisi hesaplama, Kira Beyannamesi ve Kira Vergisi hakkında güncel bilgi içermektedir.

 • evde iş başvurusu
 • evde yapılan iş başvuruları

Benzer yazılar

Previous post
Next post

4 total comments on this post

 1. Cevapla

  meltem topkaya

  Oca 24, 2012

  evden ek iş arıyorum iş verirseniz memnun olurum

 2. Cevapla

  zuhal gür

  Tem 20, 2012

  calısmıyorum evde is yapabılırım 22 yıl almanyada yasadım ordanda tecrübem var ilginize duyrulur.tel: 0541 860 55 49

 3. Cevapla

  dilek

  Ağu 28, 2012

  kına paketleme nıkeh sekerı teslımat sonrası pesın para alıcam ıs ıstıyorum slmlar

 4. Cevapla

  reyhan

  Ara 11, 2012

  izmirde oturuyorum.ekibim var. hertürlü iplik temizleme ve diğer ek gelir getiren iş arıyorum.


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz