Finansbank Staj Başvurusu.

Finansbank Staj Başvurusu.

FİNANS BANK ; sadece Türkiye’ de büyüyen bir banka olarak değil yurt dışında da bir çok şubeleri olan önde gelen BANKALARDAN birisidir.Bir çok bankanın mezun olmakta olan öğrencilere vermiş olduğu STAJ imkanını da FİNANS BANK‘ da öğrencilere vermekte.Kariyerine, iş hayatına adım atan öğrencilerinde Türkiye’ de bulunan büyük bankalarından biri olan FİNANS BANK ‘ da STAJLA başlamak büyük bir şanstır.

STAJ yapacak adaylarda aranan özeliklerin başında; Üniversitelerin 3. sınıf ve 4. sınıf öğrencileri ve Meslek Yüksek okulu öğrencilerinden 2. sınıfında okumakta olanlar STAJ başvurusunda bulunabilirler.Öğrencilere verilecek olan staj bir ile iki ay arasında değişmekte olup; Finans BANK Genel müdürlüğü ve şubelerinde ilgili bölümler ve bankanın ihtiyacına dayalı birimlerde verilmektedir.

 FİNANS BANK ‘ ta Staj yapmak isteyen adayların Ankara ve İstanbul’ da olmak üzere yetenek ve yetkinlik sınavı olmak üzere iki aşamalı olarak yapılmakta olup, başvuruları olumlu olanlar mülakata davet edilmektedir.

Adaylar sınavlarda başarı gösteren adaylar Banka İş kolu yöneticiler tarafından mülakata tabi tutulur. Mülakatı başarıyla tamamlayan STAJER‘ ler FINANS BANK Genel müdürlüğü bünyesinde yada şubelerinde banka tarafından uygun görülen bölümlerinde STAJ yapma hakkını kazanırlar.

Bankacılık hayatına FİNANS BANK’  da STAJLA başlamak isteyen adaylar FİNANS BANK insan kaynakları bölümünden başvurularını yapabilirler.Ayrıca İŞKUR resmi sitesi www.gov.tr sitesini de ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir