Garanti Bankası Memur Personel Alımı 2014

Garanti Bankası Memur Personel Alımı 2014

Garanti Bankası Memur Personel Alımı2014

Garanti Bankası Memur Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Garanti Bankası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Garanti Bankası Memur Personel Alımı yapıyor. Sizde Garanti Bankası’nda çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Garanti Bankası’nda işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası’nın Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerindepersonele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bankasıiş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti’nin bir parçası olmak ister misiniz?
Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bankası olarak; gelişime açık, eğitimli, modern, yaratıcı ve iyi ahlaklı takım arkadaşlarına önem veriyoruz. Üniversite öğrencilerine yönelik etkinliklerimiz, staj programlarımız, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için alternatif iş olanaklarımızla Garantili bir kariyerin kapılarını açıyoruz.

Deneyimliler

Deneyimli adaylar için Genel Müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde sunduğumuz iş olanakları ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.
Genel Müdürlük Pozisyonları
Şube Pozisyonları

Yeni Mezunlar

Üniversite mezunlarına yönelik yılın farklı dönemlerinde yürüttüğümüz, deneyim gerektirmeyen alım programlarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.
Müfettiş Yardımcısı
Bilgi Sistemleri Denetçi Yardımcısı
Management Trainee
Sales Trainee
Gişe Asistanı
Çağrı Merkezi

Garanti Bankası Memur Personel Alımı ilanları için tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir