GARANTİ SMS İLE KREDİ

GARANTİ SMS İLE KREDİ


1946 Yılında Ankara’da kurulan Garanti bankası gelişerek Türkiye’nin ikinci özel bankası konumuna yükselmiştir. Bu banka müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmuş ve bu yolundan vazgeçmemiştir. Garanti SMS ile kredi kampanyasını reklamlarda görmeyenimiz kalmamıştır.

Garanti SMS ile kredi, banka müşteri olun ya da olmayın kısa mesajınız ile kredinizi kullanabilirsiniz. SMS ile başvurabileceğiniz kredi, bireysel destek kredisi adıyla geçmektedir. TC kimlik numaranız boşluk kredi tutarınızı yazarak 3390’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi onayınız çok bekletmeden tarafınıza iletilecektir. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin ve bekletmeyin. Garantinin bu hizmetinden yararlanmamak için herhangi bir nedeniniz yok. Krediniz onaylandıktan sonra en yakın şubeye giderek paranızı alabilir ve ilgili prosedürleri tamamlayabilirsiniz. Kampanya ve Garanti bankası hizmetleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için müşteri hizmetleri le iletişime geçebilirsiniz.

Garanti bankası SMS ile kredi ile yorulmadan kredinizi alabilirsiniz. Her şey kısa mesaj kadar yakınızda. Lafı daha fazla uzatmadan bundan iyisi can sağlığı diyerek Garantinin muhteşem hizmetiyle baş başa bırakıyoruz sizleri.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir