Goldentowns Üretim Binaları

Goldentowns Üretim Binaları

GoldenTowns oyun oynayarak para kazanma sistemi yeni başlayan kullanıcılar için oldukça karmaşıktır. GoldenTowns Nedir? >> Bu neden de daha detaylı bir goldentowns rehberi oluşturmaya karar verdim.

GoldenTowns Rehberi – Binalar

GoldenTowns’da binalar amaçlarına göre 3 kategoriye ayrılır : Production buildings ( Üretim binaları )service buildings ( Hizmet binaları ) ve military buildings ( Askeri binalar )Hizmet binaları kendi içinde basic services ( Temel hizmetler ) ve luxury buildings ( Lüx servisler ) olarak ikiye ayrılır.
goldentowns rehberi
Goldentowns’da üretim binalarının amacı raw metarials ( ham madde ) ve ya gold ( altın ) çıkarmaktır. Askeri binalar ordu eğitiminde ve topçu öğeleri üretiminde kullanılıyor. Servis binaları ağırlık olarak diğer binaların gelişimi için gerekli olan etkiyi sağlıyor. Bu bölümde GoldenTowns üretim bina tiplerini gözden geçireceğiz.

Production Buildings – Üretim Binaları

The vegetable farm – Sebze Çiftliği

goldentowns buildingsSebze çiftliği sebze üretmek için kullanılır. Sebzeler yoğun olarak meat,wood,stone ve iron üretiminde kullanılıyor. Ayrıca sebzeler şehire yeni vatandaşları getirme sürecinde kullanılıyor. Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz.

goldentowns rehberi

goldentowns buildings

The animal farm – Hayvan Çiftliği

goldentowns buildingsHayvan çiftliği et üretmek için kullanılır. Et diğer üretim kaynaklarının üretiminde ve şehire yeni vatandaş getirme sürecinde kullanılır.  Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz.

goldentowns rehberi

Timber works – Ahşap işleri – Oduncu

goldentowns buildingsGoldenTowns’da odun en çok kullanılan ham maddelerden biridir. Herhangi bir binanın inşaatında odun kesinlikle gereklidir. Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz.

goldentowns rehberi

Iron works – Demirci

goldentowns buildingsDemirci demir üretmek için kullanılır. Demir özellikle askeri birlik eğitiminde ya da topçu öğeleri üretiminde kullanılır. Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz.

goldentowns rehberi

The Stone Quarry – Taş Ocağı

goldentowns buildingsTaş ocağı taş üretiminde kullanılır. Taş yoğun bir şekilde inşaatlarda ve yol yapımında kullanılır. Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz..

goldentowns rehberi

The clay quarry – Kil Ocağı

goldentowns buildingsKil ocağı kil üretmek için kullanılır. Kil yoğun olarak yol yapımında kullanılır.  Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz.

goldentowns rehberi

The gold mine – Altın Madeni

goldentowns buildingsAltın madeni en kazançlı binadır.  Altın madeni altın üretmek için kullanılır.  Altın madeni kurmak ve altın üretmek için en az 5 level olmak ve en az % 50 happiness olması gerekiyor. Aşağıda ki tabloda seviye’ye göre inşaat süresini ve geliştirme masraflarını görebilirsiniz.

goldentowns rehberi

  • goldentowns hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir