Hayat Dediğin Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Hayat Dediğin Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Hayat Dediğin Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Hayat Dediğin dizisi ne zaman hangi kanalda (Kanal 7 Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Hayat Dediğin dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Hayat Dediğin dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Çile, hüzün, kederden geriye kalan tek şey; ibret. Kimi zaman hayatın sillesini yemiş bir adam, kimi zaman tüm zorluklara göğüs geren bir kadın, kimi zaman minicik omuzlarına dağlar yüklenen bir çocuktan çıkar ibret hikayeleri.

Konularını yaşamın içinden alan hikayelerden oluşan senaryoları ile hayatın ibret veren yönleri seyirciyle buluşuyor. Haklı ile haksızın er geç ortaya çıktığı, mazlumun tüm yaşananlara rağmen zalimden hakkını aldığı bir dünyanın gözler önüne serildiği ibret dolu filmler. Olaylara ve insanlara bakış açınızı yeniden sorgulamanıza kapı aralayacak kısa ama hayat kadar uzun dersleriyle “Hayat Dediğin” Kanal 7′de.

Hayat Dediğin dizisinin oyuncu kadrosu; Burak Akıncı, Tuğba Erman, Pınar Zorlu, Şener Akbulut, Hande Öykü Ekmen, Ece Baykal, Oğuzhan Keleş, Merve Kaya, Cavidan Balcı, Pınar Durmuş, İzzet Lüleci, Deniz Lüleci, Emrah Doğan, Emrullah Sobay, Çiğdem Polat, Mahmut Gürses, Aslın Bozdağ, Umut Karageçili, Esra Özdelice, Burak Türker, Serdar Seftekin, İsmail Aktaş

Hayat Dediğin dizisi Kanal 7 kanalında Hafta içi her gün saat 18:45 de yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir