Hunca Life Kargo Sıfırlama Ürünleri

Tekirdağ Çerkezköy’de bulunan dev fabrikasında % 100 yerli sermaye ile üretimde 55 yılı geride bırakan Hunca Kozmetik tarafından kurulan doğrudan satış sistemi ile kendi kişisel gelirinizi kazanabiliyorsunuz. Hunca life satış temsilcisi olarak sıfır sermaye ile katalog üzerinden satış yaparken yapmış olduğunuz her satış üzerinden belirli oranlarda gelir kazanıyorsunuz. Sistemde satışa başlayabilmek için yapmanız gereken tek şey temsilci başvurusunda bulunmanız.

 Satış temsilcisi olduktan sonra tarafınıza yollanan katalog üzerinden sipariş toplamaya başlıyor ve yapmış olduğunuz satışlar üzerinden en az % 30 oranında para kazanıyorsunuz. Vermiş olduğunuz siparişleriniz sizlere anlaşmalı kargo olan Aras kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Hunca life sisteminde sipariş verdiğiniz ürünlerin toplamları 90,00 lira ve üstündeyse kargo ücretsiz olarak yollanırken 90,00 liranın altında kalan siparişlerde kargo ücreti ödemek istemeyen müşteri temsilcileri için kargo sıfırlama ürünleri sunulmaktadır.

Bu ürün her katalogda yeniden belirlenmekte ve 7,50 liralık ürün çeşitleri arasından seçilmektedir. Böylelikle bu ürünü satın alarak 6,50 liralık kargo ücreti ödemek zorunda kalmamış olursunuz.

Huncalife Kargo Sıfırlama Ürünleri her katalog için değişmekle beraber ürün fiyatı 7,50 lira olarak sabitlenmektedir. Böylelikle 6,50 lira kargo parası ödemek yerine bu para ile satabileceğiniz yada kullanabileceğiniz bir ürün satın alma imkanı sunulmuş olur. Kapıda ödeme imkanı sunan Hunca life bu imkandan yararlanmak isteyen ve 90,00 liranın altından bulunan siparişler için ise hem kargo sıfırlama ürününün hemde kapıda ödeme sıfırlama ürününün satın alınması gerekmektedir.

  • huncalife kargo takip

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir