Hunca Parfümleri

hunca parfümleri

Hunca Kozmetik bugün ülkemizin en çok tercih edilen ve en büyük üretim tesislerine sahip kozmetik markasıdır. Hiç kuşku yok ki Hunca Kozmetiği bugüne taşıyan en önemli ürünü birbirinden hoş ve kalıcı aromalara sahip parfümleridir.

Hunca Kozmetik 2011 yılının son aylarında hayata geçirdiği yeni projesi olan Huncalife satış sistemi ile aralarında Carmina makyaj malzemelerinin de yer aldığı pek çok ürününün satışını artık müşteri temsilcileri aracılığı ile katalog üzerinden gerçekleştirme kararı aldı. Ancak katalog üzerinden satışa sunulan ürünler arasında Hunca Parfümleri arasında en çok tanınan ve satılan parfümler yer almıyor. Uzun yıllardır perakende satış kanalları üzerinden satılmakta olan ve Hunca Kozmetiğin bugün bulunduğu konuma gelmesinde büyük payı olan Jagler, She, Caldion, Caldion Night, Equal, Extory, Viva Cappio, Black Magic, Ivrindi ve Soft Hunca Kozmetiğin almış olduğu karar doğrultusunda Huncalife satış sisteminde yer almıyor. Bunun en önemli nedeni ise yıllardır çalışılan perakende satış kanallarının korunmasını sağlamak.

 Ancak Huncalife tarafından her ay yenilenen satış kataloğunda da yine Hunca Kozmetik kalitesi ile üretilen oldukça hoş ve kalıcı aromalara sahip uygun fiyatlı parfüm seçenekleri bulunuyor. Üstelik Huncalife kataloğu ile satışa sunulan parfüm, dedorant ve roll on’lar satış rakamlarının artırılması ve sürekli müşterilere sahip olunabilmesi yani sistemin başarılı olması için çok daha uygun fiyatlı olarak çeşitli kampanyalar ile satılıyor. Bir çok üründe parfüm alana devam ürünü hediye olarak verilirken, bazı parfüm çeşitlerinde ise % 50’lere varan indirimler uygulanıyor.

  • hunca parfüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir