İnstagram Sanatsal Bankacılık Garanti

İnstagram Sanatsal Bankacılık Garanti


Garanti Bankası İnstagram Sanatsal Bankacılık Kampanyası

Kampanya 18-24 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
Jürinin belirleyeceği 90 kişi İstanbulmodern’e tek kişilik giriş bileti kazanacaktır.
Biletler tek kişiliktir ve Mart 2016 sonuna kadar geçerlidir.
Instagram profilleri gizli (protected) olan kullanıcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir.
Kazanan talihliler giriş biletlerini İstanbulmodern’in bilet gişesinden temin edebilirler. Biletler kimlik ibrazı durumunda temin edilebilecektir.
Paylaşılan fotoğraflar 25 Mayıs 2015 tarihinde Jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 90 fotoğrafın sahibi İstanbul Modern’e tek giriş bileti kazanacaktır.
Sonuçlar 26 Mayıs 2015 tarihinde yayınlanacaktır. Yarışma sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla Instagram hesaplarından iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
Yarışmaya T.Garanti Bankası A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. ve Alpha Dog çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir