İş Bankası Maximum Kartla Kurban Bayramı’na Özel Kampanyalar

İş Bankası Maximum Kartla Kurban Bayramı’na Özel Kampanyalar


İş Bankası Maximum kart bu bayramda da özel fırsatları ile hem mutlu hem kazançlı bir bayram geçirmenizi sağlıyor. Alışveriş yaparken kazandıran bununla birlikte çeşitli hediyeler ve sürprizler sunan İş Bankası Maximum kart Türkiye’nin ve dünyanın her noktasında geçerli olan bir kart olma özelliğini taşıyor.

İş Bankası Maximum kart Kurban Bayramı süresince Vialand’da doyasıya eğlenmeniz için sizlere hediye bilet ve indirim kampanyası sunuyor. İş Bankası Maximum kartın Kurban Bayramı kampanyaları daha bitmedi. İş Bankası Maximum kart Kurban Bayramı için yapacağınız seyahatleri ve bayram ziyaretlerini değerlendirerek Petrol Ofisi ile bayrama özel bir anlaşma imzaladı.

Kurban Bayramı süresince Petrol Ofisi noktalarından yapacağınız alışverişlerde Maximum Kart’a 25 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik Kurban Bayramının hemen sonrasında açılacak olan okullar için yapacağınız okul alışverişlerinde 30 TL Maxipuan ve +3 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz. İş Bankası Maximum kart ile kazandığınız puanları istediğiniz zaman harcayabilir veya bu puanlarınızı biriktirerek ilerideki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir