İstanbul Engelli Muhasebeci Alımı

İstanbul Engelli Muhasebeci Alımı

Eczacı Girişim, İstanbul da ikamet eden , engelli olan vatandaşlar dan engelli muhasebe elemanı alımı yapılacak olduğunu bildirdi. Yapılan açıklamaya göre muhasebe bölümünde çalıştırılmak üzere İstanbul’un özellikle Asya kıtasında ikametgah ediyor olmaları gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyecek olan adayların gerekli bazı şart ve kriterleri yerine getiriyor olmaları gerekmektedir.

    Başvuruda bulunacak olan adaylar Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları, muhasebe ve mali işler alanında en az bir yıl kadar deneyimleri olamaları, düzenli ve analitik düşünmeye yatkın , İnternet SAP ve MS office programlarını biliyor ve iyi derecede kullanıyor olmaları gerekmektedir.  

  Başvuruları kabul edilen ve göreve alınacak olan adaylar, fatura ve fatura yerine kullanılan belgeleri muhasebe standartlarına uygun olarak kaydını muhasebe ortamında yapmaları , yapmış oldukları işler ile ilgili olarak gerekli raporların hazırlanmasını sağlamaları,  Müşteri ile satıcı arasındaki  ana hesapların mutabakatlarını sağlamaları , kıymetli evrak ve belgelerin muhafazası, takibi, iadesi  gibi işlemleri yerine getirmeleri , prosedür ve mevzuatlara uygun çalışmaları gerekmektedir.

   Bu konuda aranan kriterleri yerine getireceğini kabul eden adaların başvurularını İŞKUR ENGELLİ sitesine girerek yapmaları  gereken evraklar hakkında gerekli bilgiye ulaşmaları gerekmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir