izmir iş ilanları 2013

İzmir‘de oturanlar,işi olmayanlar,eleman arayan işverenler,işi olup yeni bir iş isteyenler!!!Herkesin derdine derman olacak izmir iş ilanları sayfaları ile artık herkes aradığını bulacak.

Günümüzde internet oldukça sık kullanılmakta ve  ihtiyacımız olan her ne varsa bu yolla halledebilmekteyiz.Öyle ki bu sayede artık hem eleman hem de iş bulmak da mümkün.İlanı veriyorsun ve sadece bekliyorsun.İlanın okundukça seni arayanlar artıyor ve sen kriterlerine en uygun olan elemanı veyaut işi kabul ediyorsun.Bu tarz siteler genellikle işverenlerin ilanları üzerine kurulmuş olup,iş arayanların da ilan vermeleri mümkündür.Tek yapmanız greken internete girip,arama motoruna İzmir iş ilanları yazmanız yeterli olacaktır.Açılan sayfada bir çok sitede yayınlanan ilanları görebileceksiniz.Ve hatta sadece üye olarak ki bazı sitelerde bu da gerekmiyor,ücret dahi ödemeden ilanınızı verebilirsiniz.Bu sayede arayışınızın binlerce kişiye ulaşmasını sağlayacak ve aradığınız işi yada elemanı kısa sürede bulabileceksiniz.

GRAFİKER :Photoshop işinden çok iyi derecede anlayan grafiker alınacaktır. Dikkatli,detaylarla uğraşmayı seven,işini severek yapanverilen görevleri zamanında yrine getiren,kendinden emin ,yetenekli ekip arkadaşı aranıyor.

TEL:0232 459 49 11

GÜZELLİK UZMANI :Kuaför salonuna bu işte en az 3 yıl deneyimli,tertipli,düzenli,işini ustalıkla yapan ve uzun süreli çalışacak güzellik uzmanı aranmaktadır.

TEL:0232 231 54 40

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir