Kahve Dünyası Personel Alımı 2014

Kahve Dünyası Personel Alımı 2014

Kahve Dünyası Personel Alımı 2014

Kahve Dünyası personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Kahve Dünyası’nda çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Kahve Dünyası Personel Alımı yapıyor. Sizde Kahve Dünyası’nda çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? Kahve Dünyası İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kahve Dünyası

2004 yılında Eminönü’nde ilk şubesini açan Kahve Dünyası; kendi tesislerinde ürettiği geleneksel ve  çağdaş kahve tatlarını, lezzetli çikolatalar eşliğinde, keyifli ve rahat ortamda misafirlerine sunmaktadır. Tamamen Türk sermayesi ile kurulan ve varlığını sürdüren markanın çıkış noktası, Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada  hakettiği yere taşımaktır.

Farklı konseptte 50′den fazla şubesi ve cornerlarıyla hizmet veren Kahve Dünyası, fincanla masaya servis anlayışını benimsemiş olmakla birlikte, al-götür sistemi ile misafirlerinin sıcak ve soğuk tüm kahve ürünlerini mağaza dışına taşımasına da  imkan vermektedir.

Türk kahve kültürünü espresso bazlı gurme kahve lezzetiyle birleştirip el yapımı çikolatalar eşliğinde sıcak bir ortamda sunmak üzere yola çıkan marka; yiyecek ve içecek üretim ve sunumunda sürdürülebilir kalite anlayışıyla standartları korumayı, güçlü, dinamik ve eğitimli, yüksek performansa sahip kadrosu ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

Kahve Dünyası Personel Alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir