Karagül Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Karagül Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Karagül Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Karagül dizisi ne zaman hangi kanalda (Fox Tv Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Karagül dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Karagül dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Elleri yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle bir başına kalır. Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor. Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.

Halfeti’nin büyülü atmosferinde geçen Karagül, sürpriz gelişmelerle yine herkesi ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Çünkü artık kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacak. Büyük sürprizlerle dolu yepyeni Karagül izlemeye hazır olun. İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların hikayesi… Karagül yeni sezonda Fox’ta!

Karagül dizisinin oyuncu kadrosu; Ebru Sezgin Şanverdi (Ece Uslu), Murat Şanverdi (Özcan Deniz), Baran Şanverdi (Mert Yazıcıoğlu), Kendal Şanverdi (Mesut Akusta), Fırat Mercan (Yavuz Bingöl), Kadriye Şanverdi (Şerif Sezer), Narin Mercan (Özlem Conker), Maya Şanverdi (İlayda Çevik), Ada Şanverdi (Ayça Ayşin Turan).

Karagül dizisi Fox Tv kanalında Cuma günü saat 20:45 de yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir