Kozmetik Ürünleri Toptan Satış

huncalife mercedes veriyor kayıt olun

Kozmetik ürünlerinin toptan satışını yapan firmalar yada yapmak isteyen yeni yatırımcılar için ülkemizde 60. hizmet yılını geride bırakan Hunca Kozmetik yepyeni bir iş fırsatı sunuyor.

 Hunca Life satış temsilcisi olmak. Üstelik Hunca Life ürünlerini satarak sadece yüzde 30 oranında net kar elde etmekle yetinmeyecek kendi alt satış ekiplerinizi kurarak onların da yapmış olduğu satışlar üzerinden gelir elde edeceksiniz. Hem kendi yapmış olduğunuz satışlar üzerinden hemde ekibinizin yapmış olduğu satışlar üzerinden puanlar kazanacak ve biriktirdiğiniz puanlar ile üyelik kademenizi artıracağınız gibi bir çok ödül kazanma fırsatıda yakalayacaksınız.

 Üyelik kademeleriniz arttıkça çekilişsiz ve kurasız olmak üzere Mercedes C180 araç kullanma hakkına bile kavuşabileceksiniz. Mercedes C180 araç elmas temsilci kategorisine yükselen tüm temsilcilere Hunca Life tarafından çekilişsiz, kurasız ve ücretsiz olarak verilecektir. Belirli ticaret hacimlerini yakalayan temsilcilere sunulan bu imkan ile ayaklarınız yerden kesilecek ve yakaladığınız başarıyı sürdürmeye devam ettikçe bu imkandan yararlanamayı da sürdüreceksiniz.

 Kozmetik ürünleri toptan satış işi yapan kişiler için yakalaması çok kolay olan bu başarı  ile beraber hem iyi bir kazanç yakalamış olacak hemde aracınızı bedavaya getirmiş olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey hemen hunca life temsilcisi olmak için başvuruda bulunmak ve başvurunuz onaylandıktan sonra satış ve pazarlama çalışmalarına başlamak. Kozmetik sektörünün dev markası ile çalışmak için hemen temsilci başvurusunda bulunun.

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

  • kozmetik ürünleri toptan satış
  • hunca toptan satış

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz