Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin


Hepimizin ihtiyacı oluyor aniden nakit paraya değil mi? Bulmak için türlü yollar,çareler ararız. Önce çevreden borç bulmaya çalışırız.Elimizde birikimler varsa onları değerlendiririz v.s baktık bunlardan bir çare bulamıyoruz iş geliyor bankalara. Öncelikle oturup kredi kullanılabilecek bankalara bakarız bunların faiz oranları, yasal kesintileri, vadeleri, geri ödemelerine bakarız. Başvuracak bankaları belirleyip evraklarımızı hazırlar ve başvurularımızı yaparız ancak işler her zaman böyle gitmiyor.

BİZ KREDİNİZİ ÇEKELİM SİZ ÖDEYİN

Günümüzde kredi yada kredi kartı kullanmayan yok ee bir de bunların ödemelerini düzenli de yaptığımız söylenemez iş böyle olunca bankalardan olumsuz cevap almaya hazır olmak lazım. Baktık bu yolda bize çare olmuyor iş geliyor bunu yapan firmalara. Sizin adınıza komisyonla kredi çekiyorlar ve siz ödüyorsunuz tabi belli bir komisyon karşılığında bu komisyon genelde %10 ile % 20 arasında oluyor. Ancak bu işi bilenlerin bir tavsiyesi var; krediniz hemen onaylanıyorsa ve kredi notunuz yüksek ise bu tarz işlemlerde güçlü bir tavır sergileyeceğiniz için komisyon ücreti %5′e kadar düşebiliyor. Yani komisyon için pazarlığı anlaşmanın başında değil sonunda yapmalısınız. Aracı kurum veya kişi sizi kredi onaylandı, gelip kullanabilirsiniz dediğinde komisyon pazarlığını yapın ki fazla para ödemekten kurtulun.Kaynak: www.bizkredinizicekelimsizodeyin.com2015

En son yayınladığımız Forivia Üyelik ve Kayıt için Tıklayın!… başlıklı yazımızda Forivia, için ve KAYIT hakkında güncel bilgi içermektedir.

Benzer yazılar

Previous post
Next post

3 total comments on this post

 1. Cevapla

  hakan

  Şub 29, 2016

  20.000 tl ye kadar kredi ihtiyacım var 2.500 tl ssk maaş bodrom var daimi çalışanım kırmızı çizgi sebebiyle ödeyemiyorum

 2. Cevapla

  sibel

  Nis 25, 2016

  Merhaba özel bankada yöneticiyim ve aynı zamanda emekliyim. Gelirim yüksek. Ailem için aldığım krediler nedeniyle riskim yüksek ve gecikmeler olduğu için kredi alamıyorum. Yurtdışına okula gidecek kızım için acil 10000 tl ihtiyacım var.yardımınızı rica ederim. Acil iletişime geçmemizi rica ederim.


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz