KURBAN BAYRAMI’NA ÖZEL KREDİ FİNANSBANK’TA

KURBAN BAYRAMI’NA ÖZEL KREDİ FİNANSBANK’TA


Finansbank‘tan Bayrama Özel Tanışma Faizi sloganı ile tanıtımı yapılan ve birçok yerde görülen Finansbank Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası‘nda tüm tutar ve vadelerde % 1,14 olarak belirlendi. Ayrıca Finansbank Kurban Bayramı Kredisi ile 36 aya kadar vade ile kredi kullanılabiliyor. Finansbank tarafından özel olarak hazırlanan kredinin ödeme planları da Finansbank şubelerinde uzman müşteri temsilcileri tarafından düzenleniyor.

Finansbank Kurban Bayramı kredisi ile birçok ihtiyacınızı karşılayabilir ve bayrama mutlu bir şekilde adım atabilirsiniz. Finansbank Kurban Bayramı kredisi için başvuru yöntemleri de oldukça fazla. Finansbank Kurban Bayramı kredisi ile hem eğitim, hem de bayram masraflarınızı karşılayabilirsiniz. 

Bununla birlikte Finansbank Kurban Bayramı kredisi alabilmek için bir Finansbank şubesine gelmek dışında çeşitli yöntemleri de kullanabilirsiniz. Şubeye gitmek istemiyorsanız Finansbank’ın cep ve internet şubesini kullanarak ihtiyaç duyduğunuz kredi cevabını anında öğrenebilirsiniz. Kurban Bayramı’nın tüm coşkusundan faydalanabilmek için Finansbank Kurban Bayramı özel kredisinden faydalanabilir ve ödemelerinizi geniş bir vade boyunca gerçekleştirebilirsiniz.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir