KYK Yurt Nakil Dilekçesi

KYK Yurt Nakil Dilekçesi

Üniversite de öğrenim gören öğrencilere sağlanan kolaylıklardan biri de yurtlarda barınma imkanıdır. Başka şehirlerde bulunan üniversiteleri kazanan öğrencilerin Kredi Yurtlar Kurumu tarafından açılan yurtlardan öğrenimlerine devam ettikleri süre zarfında yararlanmaları sağlanmaktadır.

KYK başvuru işlemleri her yıl belirli tarihlerde kabul edilmekte olup üniversiteler açılmadan önce öğrencilerin yurtlara yerleştirilmesi sağlanır. KYK yurt dilekçesi iki amaçla yazılmaktadır. Bunlardan ilki KYK yurt başvuru dilekçesi olmakla beraber dilekçe yazılmadan da kurumun internet sitesi üzerinden resmi olarak başvuruda bulunma imkanı bulunmaktadır.

Bir diğer KYK yurt dilekçesi ise KYK yurt nakil işlemleri için yazılmakta olan KYK yurt nakil dilekçesi olup bu dilekçe ile yapılan başvurularda öğrencilerein işlemleri değerlendirilmekte olup uygun bulunan kişilerin yurt nakilleri gerçekleştirilmektedir. Nakil için dilekçe örneği arayan kişiler aşağıda yer alan dilekçe örneğinde boş bırakılan alanları uygun bir şekilde doldurarak bu taleplerini yurt müdürlüklerine iletebilirler.

                                                                                                                                                                            ../../2012

………Yurt Müdürlüğüne

…. yurt müdürlüğünde barınmaktayım.  ………. nedenlerinden dolayı …. yurt müdürlüğüne naklimin ivedilikle gerçekleştirilmesini istiyorum.

Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Ad – Soyad

İmza

 

Erol Zengin

  • kyk yurtlarında ücretsiz kalma

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

  • kyk yurt değiştirme dilekçesi
  • yurt nakil dilekçe örneği
  • kyk oda değiştirme dilekçe örneği
  • yurtta oda değiştirmek için dilekçe örneği
  • kyk nakil dilekçe örneği
  • kyk yurt değiştirme dilekçe örneği
  • yurt değiştirme dilekçe örneği

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz