Markafoni Üye Girişi , Şikayet ve İletişim

Markafoni, Türkiye’nin ilk internet alışveriş sayfalarından biri. Birbirinden ünlü markalarla anlaşarak, özel ürünleri ve koleksiyonlarını satışa sunan sitede güvenli alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Site ile ilgili olarak bazı şikayetlerin bulunmasına rağmen, yine de en revaçta olan sitelerden biri. Markafoni üye girişi yapmadan ürünleri ayrıntılı olarak inceleyemiyorsunuz. Öncelikli olarak siteye kayıt olmanız gerekir.

Markafoni şikayet listesi genel olarak, satın alınan ürünlerin stoklarının bulunmaması. Firmalar bu konuda bazen sıkıntı çıkartabiliyorlar. Ancak, marka güvenilirliğini bu aşamada ortaya koyuyor. Stoklarla ilgili bir sıkıntı olduğu takdirde, size kısa sürede dönüş yaparak ürün stok giriş süreleri ile ilgili bilgi veriyorlar. Bu kapsamda, dilerseniz, bakiyenizi sistemde tutabiliyor, dilerseniz de iade talep edebiliyorsunuz. İade işlemleriniz de birkaç gün içerisinde kartınıza koşulsuz şartsız yapılıyor.

Kaynak: http://uyegirisi.net/markafoni-uye-girisi/

En son yayınladığımız Akbank NEO Chip Para Geçen Yerler başlıklı yazımızda n11 chip para kullanma hakkında güncel bilgi içermektedir.

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz