Medcezir Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Medcezir Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Medcezir Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Medcezir dizisi ne zaman hangi kanalda (Star Tv Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Medcezir dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Medcezir dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Av. Selim Serez’le tanışır. Selim, Yaman’ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Beladan uzak durmak için çırpındıkça daha çok batan Yaman’ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin,  demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez.

Med Cezir dizisinin oyuncu kadrosu; Yaman Koper (Çağatay Ulusoy), Mira Beylice (Serenay Sarıkaya), Avukat Selim Serez (Barış Falay), Ender Serez (Mine Tugay), Eylül Bulute (Hazar Ergüçlü), Mert Serez (Taner Ölmez), Sude Beylice (Şebnem Dönmez), Faruk Beylice (Murat Aygen), Asım Şekip Kaya (Can Gürzap)..

Med Cezir dizisi Star Tv kanalında Cuma günü saat 20:00 da yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir