Networking Fiyatları

Networking sisteminde satış yapan ve bu sistem üzerinden alışveriş yapmayı tercih edenlerin sayısı her geçen gün artmaya başlarken piyasaya giren yeni markalar ile beraber de yaşanan rekabet nedeni ile networking fiyatları çok daha cazip bir hale gelmeye devam ediyor. Örnek vermek gerekirse bu sisteme dahil olan son markalardan biri olan ve Hunca Kozmetik tarafından hayata geçirilen Hunca Life sistemi yeni kurulan bir sistem olduğu için hem ürünlerin fiyatı düşük tutuluyor hemde satış temsilcisi olan kişilere yüksek kazanç oranı ve çeşitli kampanyalar ile çok daha fazla kazanma imkanı sunuluyor.

 Networking sisteminde katalog üzerinden satış yapıldığı için satış yapan kişilerin sermaye gereksinimi bulunmuyor. Yani sermayesiz işler yapmak isteyen kişiler için Hunca Life satış danışmanı olmak kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkıyor. Sermaye olmadan iş kurmak isteyen kişiler hemen Hunca Life satış danışmanlığı için üyelik başvurusunda bulunabilirler. Üyelik başvurunuz kabul edildikten sonra tarafınıza gönderilen ve her ay düzenli olarak gönderilmeye devam edilecek katalog üzerinden satış yapmaya hemen başlarsınız. Yapmış olduğunuz satışlar üzerinden en az % 30 para kazanırken bunun yanı sıra çevrenizde bulunan kişileri de sisteme üye yaparak kendi alt satış ekibinizi kurabilir ve onların yapmış oldukları satışlar üzerinden de para kazanabilirsiniz. Satışlardan prim ve para kazanmanın yanı sıra ayrıca belirli oranlarda da puan kazanırsınız. Bu puanlar ile üyelik statünüz yükselir ve statünüz yükseldikçe hem aldığınız prim oranı yükselir hemde bir çok ödül kazanma imkanı yakalarsınız.

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

  • avrupa networking temsilci girişi
  • avrupa networking üye girişi
  • Avrupa Network Temsilci Girişi
  • avrupa networking giriş
  • avrupa networking temsilci girişі

Benzer yazılar

Previous post
Next post

1 comment

  1. Cevapla

    […] Networking Fiyatları […]


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz