Öğrenciye Kredi Veren Banka Var Mı?

Öğrenciye Kredi Veren Banka Var Mı?


Kredi alabilmek için bankadan öncelikle sabit gelirinizin olduğu bir işe sahip olmanız gerekiyor. Hatta bankalar kredi vermeden önce SGK prim dokümanı bile istiyorlar. Öğrencilik döneminde maalesef okul masrafları olabiliyor ve ailemize yük olmak da istemiyoruz öğrenciye kredi veren banka var mı sorusu direk aklımız da beliriyor.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KREDİ VEREN BANKALAR

Öğrenciye kredi veren banka bulmak biraz zor olabilir ama farklı bir alternatif yolu deneyebilirsiniz. Örneğin kredi kartınız var ise ki öğrenciye kredi kartı veren bankalar var. Örneğin; İş bankası, Finans Bank gibi bu kartlarınızdan nakit avans alarak 1.000 TL ve 2.000 TL arası paranızı alıp aylık taksit imkanlarıyla ödeyebilirsiniz. Eğer nakit ihtiyacınız var ise belirttiğimiz yolu deneyebilirsiniz. Kartınız yok ise bankaların en yakın şubesine giderek form doldurup başvuru yapabilirsiniz.

Öğrencilere kredi veren banka var mı sorumuza bu şekilde cevap verebiliriz. Tercih etmek tamamen size kalmıştır. Karar verin kredinizi alın ihtiyaçlarınızı karşılayın. Masraflarımı nasıl ve nereden karşılarım derdine son.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir