OPET BAYİSİ OLMAK İSTİYORUM

31 yıl önce ticaret hayatına başlayan,Türkiye’nin önde gelen akaryakıt firmalarında biri olan Opet hızlı büyüyen ve gelişen yapısı sayesinde son 10 yılın en hızlı ilerleyen petrol şirketidir.
Opet Türkiye’nin 2.büyük akaryakıt firmasıdır.%50si Koç Holding e ait olan akaryakıt devi gelişen otomotiv sektörünün işini kolaylaştırmak hergün yenilenen ürün yelpazesiyle hem kullanıcılara hemde yatırımcılara önemli ölçüde fayda sağlamaktadır.
2012 yıl sonu itibariyle 1200 istasyonu bulunan dev bir şirket olan Opet her yıl gelişen ve büyüyen bünyesine yeni bayilikler katmaktadır.
Sizde bir akaryakıt istasyonuna yatırım yapmak ve Opetli olmak istiyorsanız satılık istasyonlar site içinde yer akmaktadır.
Opet bayilik başvuru formu
Başvuru formunu doldurarak sizde gelişen ve zorlaşan günümüz şartlarında elinizde bulunan sermayenizle geleceğinizi güven altına alabilirsiniz

En son yayınladığımız KAHVE DİYARI FRANCHİSE başlıklı yazımızda bayilik verenler, kahve bayiliği veren firmalar ve kahve diyarı bayilik hakkında güncel bilgi içermektedir.

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz